Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz OgreImre #107356 üzenetére

    Neked is volt BenQ 3200Q monitorod? Idáig még senkit sem találtam. Ez a sávozás biztos probléma, de lehet csak egyedi hiba. Írtam a BenQ-nak is, remélem válaszolnak. Megkérdeztem azt is, hogy mennyi az AdobeRGB, DCI-P3 érték.
    Nem tudom, hogy milyen más monitor lenne jobb nála. Lehet ezek a régi irodai EIZO monitorok tényleg jók voltak. WQHD-ban egyetlen monitor van, ami AdobeRGB 95% felett van. 99%.
    Philips 328P6AUBREB monitora van valakinek? Elméletileg ez lenne a legjobb választás. Mondjuk hihetetlen, amit a tesztben írnak, hogy sRGB, Adobe sRGB módban nem lehet a 100% fényerőt csökkenteni. Persze lehet azóta javították.
    Ennek a BenQ-nak szép homogén panelje van. 1/15 zársebességgel készült kép adja vissza azt amit látok. 4 sarkában látható világosabb rész sem bevilágítás, hanem a VA panel sajátja. TV-m is ilyen, de ha jobbra vagy balra húzom a fejem, akkor eltűnik.
    4K-ra azért nem gondoltam, mert az apró betűk miatt skálázni kell, és nem tudom, hogy a nagyított betű van-e olyan éles, mint a natív megjelenésű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák