Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz 3psilon #102179 üzenetére

    elállással visszament, sajnos első bekapcsolás óta csinálta, 450 focus gold
    utód 550 gold+, az is kerreg ((( : kevésbé, de kerreg, igaz átlagosnál sokkal jobb a hallásom, de volt már olyan tápom ami nem kerregett és nem is volt hangja csak ha odanyomtam a fülem, és nem csuda' fdb ventivel szerelt volt, meg nem ilyen drága...a gold+ tud hibrid módot, tehát passzívan is megy, gombbal lehet szabályozni, igen ám, de passzív módban játék alatt fagy a gép..és egyre nagyobb eséllyel a táp miatt - volt egy gané driver, ment fel új win, jó driver, nagy terhelés alatt passzívan befagy a gép, aktív táppal nem -
    oszt' 10-ből kilencen kb hangtalannak mondják ezeket :)

    paneleket jól látod, anno volt egy fujim, p19-2, vmilyen samsung spva panellel, nem volt csúcskategória, de durván jó feketéje és színei voltak
    oledek is egyre olcsóbbak, viszont megnőtt a panaszok száma is ezzel párhuzamosan panel problémákról - más kérdés, h az lg kb fütttyentésre küldi a szervit és helyben cserélik a panelt bármilyen rendellenességnél -
    engem zavarna döglött pixel, akkor is ha alpixel, kopp-kopp, de soha semmilyen kijelzőmnél nem volt olyan hiba, maradnék is ennél a jól bevált metódusnál
    egyszer vettem valami csoda pb notebookot egyik tescoban - nagyon jó áron volt - , bekapcsolni nem engedték, de mondtam csak úgy veszem ha visszaveszik pixel hiba estén, pár nap múlva megjelent egy piros pixel fekete háttérnél, gyönyörű volt ( : ment is vissza

    szerk:
    soldi3r
    nem tudok róla, enyémnél nincs ilyen, akinél rendeellenesség van ott szó nélkül cserélik a panelt "háznál", egy pixel hibánál is - lg biztos, minden gyártó az lg paneljét használja, de náluk nem tudom hogy van a gar -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • gyperemi

    csendes tag

    válasz 3psilon #102179 üzenetére

    Ez nem nagyon változott semmilyen irányba szerintem az elmúlt években
    Ez még egy 2009-es panel. :)

    De megtaláltam a választ, legalábbi a mai TN-ekre vonatkoztatva:
    "Unfortunately, it isn't as well suited for a dark room due to the disappointing native contrast and deficient black uniformity."

    "In dark environments, blacks look more like gray. However, when viewed in the presence of ambient light this is less noticeable."

Új hozzászólás Aktív témák