Új hozzászólás Aktív témák

  • #92275200

    törölt tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni a választásban, mint hozzáértők.

    Munkára (szoftver tesztelés, nagyon sok netezés, olvasás, word bámulás) keresek megbízható monitort. Szeretném magán célra is felhasználni -ha már veszek- és szabadidőmben a fenti netezést még kiegészítené sok filmezés, szeretem a jó minőségű HD látványokat :D

    Dell monitorokat nézegettem, eddig ezek voltak a legszimpatikusabbak. Szerintem az oázistól fogok rendelni, jókat hallani róluk és van kalibrálás is.
    No de melyiket? Ez itt a kérdés.

    Igényeim:
    23-24" kijelző, legalább 1920x1080 felbontás, IPS kijelző és a lehető legminimálisabb bevilágítás és elszállításos garancia. Bleed minimalizmus nagyon fontos, inkább a filmek miatt (ha filmezek nem szeretném pl a 16:9-es képarány fekete csíkjainál a bevilágítást nézegetni).
    Notebook lenne kikötve monitorra és azon mivel kevés az USB, azért előny ha van rajta plusz hub, de nem lételem :)
    A kék fény kibocsátás lényegében mindegy, mert van kék fényt szűrő lencsével rendelkező szemüvegem.

    Jelöltek:
    S2318H (tudom, hogy fényes, meg nincs usb hub, de tetszik :). Filmezésre biztos király. )
    P2317H
    U2414H (ez már kimeríti a keretem, de belefér).

    A P szériás dellekre még mindig prémium gari van? Bármilyen pixelhiba stb esetén cserélik, régen így volt. Az U széria nem tudom, hogy ilyemsi garancia rendszerrel rendelkezik-e, vagy mennyire érdemesebb azt megvenni?

    Köszönöm szépen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák