Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz HEAHEA #76443 üzenetére

    Igazad van. Most, hogy így mondtad, beugrott, hogy a DVI-csatival kapcsolatban ellentmondásos dolgokat találtam, amikor a 68-ast néztem (gondolkodtam rajta, hogy olyan legyen az asztalon), aztán ez megkavart. Valóban rosszul emlékeztem. :R

    Mindenesetre szerintem a hangszóró + a DP (de akár magában a DP is) megér +3-5ezret a másikhoz képest.

    ----------------------------------------------------------------------

    (#76441) JohnK: Kis szerencsével ki lehet fogni. Mondjuk az FW900 az tényleg trükkös és nem is annyira olcsó. De mondhattam volna Mitsubishi Diamond Plus-okat, IBM P275-öt, P260-at, esetleg C190-et, EIZO FlexScan F931-et, iiyama Vision Master Pro 454-et - netán Apple Studio Display-t a katódsugárcsöves korszakból. DELL P992 / P1130 / P1230-at pl. azért nem vettem bele, mert ezek nálam pont ebben a sorrendben haltak le, így elveszítettem bennük a hitem jórészét.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák