Új hozzászólás Aktív témák

  • boxer666

    tag

    válasz blountex #66531 üzenetére

    Namármost ha az LG honlapjának hihetünk(hát nem mindig) akkor csak 34"-os UM68 rendelkezik nagyobb fényerővel, a 29"-os UM58-nak és UM68-nak is azonos fényereje van valamint a 34" UM58-nak is(még mindig lg honlapján található specifikációk szerint)
    De én még kézzel fogható hiteles átfogó tesztet még nem találtam a modellekról a honlapnak meg nem hiszek(LG honlapján pl az van fent hogy az UM68 széria Freesync-es, AMD honlapján pedig a Freesync-es monitorlistában ott van az UM58 széria is :F )

    Szóval az hogy fényerő kontraszt stb. van-e eltérés az 58 és 68 széria között csak egy normális tesztből derülne ki... DP nekem nem szükséges tekintve hogy a HDMI 2.0 tökéletesen kiszolgál az 58-as szérián, a monitorhangszórót meg mindig lehúzásnak tartottam, szvsz lapos képernyőbe szerelt hangszórótól kb szokol rádió minőséget várok el(tv-ben és monitorban egyaránt a hangjától feláll a szőr a hátamon) egy valamire való asztali hangszóróhoz képest.

    Az amit Jani mond messze nem tekinthető alapos tesztnek kimért adatokkal

    "Lopom a netet a szomszédtól... Egyik napról a másikra hirtelen lelassul... Kinek panaszkodjak?" :D:D

Új hozzászólás Aktív témák