Új hozzászólás Aktív témák

  • M5Norbi

    őstag

    válasz jim bcs #51632 üzenetére

    Helló!

    Köszönöm a gyors választ :R

    Nagyon jó mert kb ezeket néztem ki én is. Amit elfelejtettem hogy 21-24 közt nézelődtem ennél nem kell nagyobb ezek a 23-asok tökéletesen elegek.
    Ami még kérdés:

    Az első DELL válaszideje 8ms azt hiszem őt így kihúznám.És munkára ugyan van használva de csak irodai feladatokra és abból sem túl sok időt.
    A második DELL volt először még jól is néz ki na persze ez nem lényeges.Azt nem tudom az üveglap nem e zavarna.Illetve ennek is 7ms a válaszideje.
    Az Acer nem rossz két HDMI-vel de őt is látni kell az üveglap miatt.Ablak alatt lenne a helye és nem biztos hogy így szerencsés ez a kialakítás.De azért megnézem őket majd élőben.
    Az ASUS: Eddig kb ez a befutó.Úgy kb mindenben megfelel.

    MÉG VALAMI:
    Egy Samsungot sem írtál. Ennyivel rosszabbak? Vagy ezek egyértelműen jobbak?
    MM-ben volt egy aminek még picivel mintha jobb is lett volna a képe a DELL-nél. (oké ki tudja hogy voltak beállítva).
    Végülis csak azért kérdem mert most is Samsung (Syncmaster 740N)van és bevált.
    Nem ragaszkodom a márkához csak kíváncsiság :)

    Köszi :R

    Természetesen más meglátását/tanácsát is szívesen veszem.

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Új hozzászólás Aktív témák