Új hozzászólás Aktív témák

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    válasz Taposo #45739 üzenetére

    Én nagyjából biztosra veszem, hogy a Yamakasi működik, ahogy kell (max azt tudom elképzelni, hogy ennek is 10-20ms közt van a lagja). Szerintem nagy lenne az elégedettlenség a vásárlók részéről, ha nem hozná a 120Hz-et -valós 120fps-t- a gyakorlatban (emlékeim szerint akadnak csak 110Hz-ig, illetve 130Hz-ig húzható példányok, de úgy gondolom ez nem érdemi különbség). Ennyi pénzért noname monitort szerintem túlnyomó részt olyanok vesznek, akik nagyon is meg tudják különböztetni a 60 fps-t a 120fps-től, és úgy vélem, igencsak ki lennének akadva, ha nem működne a dolog, hisz a normál 60Hz-es verzió nagyjából duplájáért árulják. Részemről inkább az az akadály, hogy a portéka értékét, méretét, súlyát figyelembe véve igencsak nehézkesnek képzelem el egy Ázsiából rendelt monitor garanciális javítását, cseréjét. Ezen felül érdemi tesztet sem találtam még a monitorról. Mindezt figyelembe véve nagyon sok érte 180ezer pénz, úgy gondolom. Ha egyszer valami oknál fogva lemene 100-120 tájékára (akár másodosztályú pixelgaranciával), én szerencsét próbálnék vele, és írnék róla egy logout blogot, hogy végre legyen róla valami érdemi infó a neten, no meg hazai tapasztalat. Persze nem hiszem, hogy valaha ennyire lemegy az ára, régóta tartja ezt a -valutaárfolyamoktól függően-180-210 közt ingadozó árát...

Új hozzászólás Aktív témák