Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    senior tag

    válasz Isual #38758 üzenetére

    Uh, köszi szépen. Én is valahogy így gondoltam. Igazából filmeznék és böngésznék rajta, semmi egyéb. Játékra egyáltalán nem használnám. Ami nálam az S2440l mellett szól az a hdmi (laptoppal lenne összekötve, amin nincs dvi és úgy menne átt a full hd kép a monitorra, hang természetesen a hangfalra kötött hangszorón szólna. Viszont attól tartok, hogy mennyire fényes a kijelző, és mennyire tükröződne. Ugyan nem süt annyira ide a nap, és pont mellettem van a redőny is, tehát le tudom húzni a szükség van rá.
    A másik ami számomra ellene szól, hogy nem forgatható, ami néha azért jól jönne.
    A P2414H viszont ha jól tudom matt kijelzős, és forgatható is. Ezaz ami mellette szól. Ebben már nincs hdmi csati. Tudom jól, hogy átalakítóval meglehet oldani, csak nem feltétlenül szerettem volna még átalakítózni azért, hogy kijöjjön a filmeknél a hd. (félek picit attól, hogy nem jön át az átalakítón mint magán a hdmi kábelen stb...)
    Szóval ha csak ezt a két típust nézzük, amelyek hasonló árban vannak... még így is nehéz a döntést meghoznom.
    Használja valaki hdmi-dvi átalakító kábellel a monitorját? Teljesen átjön minden?

Új hozzászólás Aktív témák