Új hozzászólás Aktív témák

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    válasz SchumiBácsi #37031 üzenetére

    Én már több privit írtam Old_artist-nak az ügyben, azt mondta folyamatban van a dolog. Lehet, hogy érdemes lenne valami módon tartani egy igényfelmérést, mert azért szerintem nekik mindenképp kockázatos válallkozás lenne, jó lenne tudni, mekkora rá a kereslet. Alig tudni valamit ezekről a monitorokról, és az eBay-es árukat nézve az sem biztos, hogy sokat el tudnának belőle adni. Nyilván aki tőlük venné, szeretne rá garanciát kapni, amihez meg ugye vissza kéne küldözgetni a hibás példányokat Koreába... De azt örömmel látom, hogy mást is izgat a dolog. Te habozás nélkül kifizetnél érte valami nagyságrendben hasonló összeget, mint amiért eBay-en adják? A pixelgari nélküli (elég "elnéző" pixelgaris) 132.000 Ft körül megy jelenleg, a "pixel perfect" kivitel meg 176.000 környékén. Én is nagyon régóta szemezgetek vele, de azért jó sok pénz egy "Yamakashi" márkájú monitorért, nem hiszem hogy huszasával vinnék őket havi szinten... Remélem azért lesz belőle valami. Annak idején a Green monitorok is "noname"-nek tűnhettek, azok is Ázsiából jöttek, azt se adták azért éppenséggel ingyen, de mégis jó lehetett a fogadtatása a hazai piacon, ahogy az akkori pH-s véleményekre visszaemlékszem. Én is boldog tulaja voltam egy Green monitornak majnem két évig, és a mai napig meglenne a birtokomban, ha lett volna rajta normális fényerőszabályozás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák