Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnie

    tag

    válasz katt777 #36231 üzenetére

    Megérkezett. ([link])
    Kicsomagoltam,(közben mondogattam magamban: nem is olyan nagy ez a monitor) összeszereltem, a helyére állítottam és bekapcsoltam.
    Egy Wow! hagyta el a számat, mert igenis HATALMAS a látható felület. Legalábbis számomra aki 17 colos CRT-ről vált 22-es IPS-re. Mivel nincs DVI kábel mellékelve ezért a D-SUB-ot használom, egyelőre...
    A színek tényleg nagyon jók, és átolvasva ezt a tesztet: [link]
    beállítgattam a teszt alapján. A fényerő alapból 100-on volt, ez szobába besütő nappal is zavaróan erős.
    Úgyhogy egyelőre ismerkedünk.
    Természetesen játék alatt is kipróbáltam, COD4, BF3
    , Dirt3, F1 2012, és meglepődve tapasztaltam , hogy jól teljesít, nem látok után-húzást, játékra is jó a monitor.
    Este megnéztem egy filmet rajta (sima Bd.Rip) és nagyon kellemesen teljesített :)

    Szerintem a két modell között (22EA53 és 22EA63) megjelenítőpanelben nincs különbség, az enyémnek vékony kávája és érintőgombjai, az általad kiszemeltnek vastagabb kávája és nyomógombjai vannak.

    Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

Új hozzászólás Aktív témák