Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenager18

    senior tag

    Érdekességképp ide is leírom a tapasztalatom. Két Samsung monitorral ( TN panel ) is beszoptam. Megvettem, PC-n tökéletes a kép, viszont Xboxot rákötve hánynom kellet ! Recés kép, az élek mentén pixeles villódzás fogadott :( Az első egy Samsung Tv/monitor volt, a második egy Samsung LED monitor. Amúgy másnak is volt ilyen problémája. Ez egy eladó Samsung monitor alatti vásárlói vélemény :

    Kb fél évig spóroltam mire meg tudtam venni ezt a monitort az xbox 360 hoz. Megvettem, örültem mint majom...box ráköt, és leesett az állam. Nem azért mert annyira szép volt a kép, hanem mert hirtelen a kegyetlenül recés élek, pixel villódzások az élek mentén az arcomba vágtak. Mozgásban egy játék szinte elviselhetetlenül recés...vicces hogy haverom vett egy Technika full hd tv-t, hdmi-vel használja és ott ilyenek nem hogy nincsenek, de az én nem éppen olcsó kis masinámhoz képest az maga a mennyország. Így jártam sajnos...Holott tanulni kellett volna már a hibából. Ugyanis ez miatt váltottam le egy korábbi Samsung HD Ready tv-met. Egy külföldi fórumon valaki ennyit írt a problémámra. Samsung Brand...hát igen. Én semmi esetre sem ajánlom xbox-hoz, mert sajnos és nem csak én vagyok így ezzel, visszasírjuk a pénzünket. Ismerősöm is ilyet vett, boxhoz és láss csodát u.e neki is a baja. Viszont minden máshoz kitűnő. A színek csodaszépek, nagyon szép a kontraszt, és a dizájnja is szuper. TV nézéshez, dvd-hez szuper!

    Valaki találkozott már ilyen jelenséggel ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák