Új hozzászólás Aktív témák

  • samugalaxys

    csendes tag

    válasz I3EI\ICE #34142 üzenetére

    A keprögzitö eszköz egy eos 650d lesz es a megvasarlasaig cirka egy honap hatra van meg.
    De mivel nem 3forintos kiadasrol van szo pontosan utana akarok jarni a temanak.
    Eddig ezelött nem foglalkoztam fotozassal, viszont nagy elegedettsegel nyomtam a playstationt egy 24" TN panelos BenQ-n. Mivel arra jutottam, hogy a fenykepezes kicsit több lehetöseget rejt magaban infok utan keresgeltem a neten, hogy mifele hardver lenne idealis a dologhoz.
    A netbook kilöve, aztan csekkoltam a monitorom, ugye az is cseres. A grafikonokba mar belefutottam, de azert ennyi nem gyöz meg olyan könnyen , hogy a dragabbik falyta monitorok közül is a majdnem 2szer dragabbat valasszam. (BenQ BL2411PT - Dell U2413)
    De ahogy itt elnezem a hozzaszolasokat, ugy tünik, hogy akinek köze van a temahoz, annak egyertelmü a voksa.
    Csak akkor nem ertem, hogy a fotosboltban miert akart olyan nagy hevvel leallitani az elado, hogy jo lesz nekem a sima ips.
    A masik dolog ami inkabb bosszant, az a qudra vs geforce dolog, megpedig, hogy ugyanannyi penzert atlagos hasznalatra, de meg renderelesre is gyorsabbak a geforcok, de ahhoz meg kamparira vennek 10bites monitort. Vagy legalabbis ezt a Dell fele 8bit+fcr, amit meg mindig nem tudom, hogy mit takar.

Új hozzászólás Aktív témák