Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Nyugdíjas #33841 üzenetére

    Én ebben nem nagyon hiszek. Szerintem az egy értékelhető többlet, ha színhelyes. Az oké, azt felfogom, hogy valakinek ez nélkülözhetetlen és minden pénzt megér, de attól gondolom messze van egy ilyen 70k-s monitor, mert akkor a kalibrált Eizo-nak nem lenne piaca 200k indulóval, "divatfelárnak" meg nagyon sok a 30k-hoz képest a 70k. Mindegy, nekem max webdesign-ra jönne szóba egy kis csé, mármint ami érintheti a monitor minőségét, de manapság itthon semmit nem csinálok, csak böngészek meg játszom. A TV-n nem is nagyon lehet melózni, viszont ezért is lenne jó egy 3 monitoros hobbygép, mert kiterjesztett asztalon tudnék itthon egy kicsit melózgatni kényelmesen, amit azért kéne, mert felejtek el dolgokat, de ez a "70k egyért" horrornak hangzik a "90k háromért" mellett. Meg melózni igazából elég kettő.

    Szóval akkor nem én voltam béna, hanem ezek szerint vékony kávásban nincs, nem létezik "belépő" kategória 30-40k között, csak a megdumálós kategória, ami lehet hogy icipicit jobb, de messze nem annyival, hogy több, mint a duplájába fájjon, persze szerintem. Ez nyilván szubjektív.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák