Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz BiP #3231 üzenetére

    Csak tudod ha az egyik elvemet felrúgom akkor miért ne rúgjam fel a másikat, a harmadikat, stb... nem, az elveimhez ragaszkodom szilárdan. Egyszer már felrúgtam egy hasonlót és megjártam vele később. Így inkább addig ragaszkodom hozzájuk amíg tudok.

    Meg ez a gondolatmeneted, hogy akkor már +10k egy jobbra, de akkor meg már abban a kategóriában +20 egy sokkal jobb, de akkor már miért nem +30k egy hiperszuper, vagy +40k egy megagiga... stb. És így eljutunk arra a pontra hogy lassan 150k-ért veszek egy, bár tényleg hibermegagigaszuperjó monitort, de nem innen indultam és feladtam az elveim, kidobtam 150k-at az ablakon egy darab nyákért, néhány ellenállásért, tranzisztorért meg egy egyszerű műanyagborításért. Hát nem, 50k a határ, annyit nem sajnálok, többet már igen. Inkább veszek belőle filézett füstölt lazacot 5000/kg áron és egy jó film mellett benyalok egy tányérral belőle :P

    A másik meg hogy kb 3 éve vettem a mostani monitorom anno 32k-ért. Egy Fujitsu Siemens-t ami még csak márkának se márka, és tökéletesen meg voltam elégedve vele. Ám eljött az idő a váltásra, most 50k-t invesztálok a dologba. Lehet hogy 3 év múlva, ha ismét váltok már olyan helyzetben leszek hogy felviszem 80k-ig a határt (politizálni nem akarok, de ha így megy tovább inkább lefele megy az a határ :( ), aztán tovább és tovább. Az elvek megmaradnak, hogy kitűzök egy határt és hiába +10k-ért tudnék jobbat venni, nem lépem át azt a határt. Mert egyszerűen ennyit vagyok hajlandó kiadni jelenleg egy ilyen dologra. Az élet többi részén is követem ezt a "trendet", eddig nem bántam meg (kop-kop-kop), sőt. :K

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák