Új hozzászólás Aktív témák

  • D5

    aktív tag

    válasz Ice&Lime #29279 üzenetére

    Tudod, nekem azért a "bolti megtekintés" a véleményem, mert hozzád hasonló kérdésekkel fordultam ide a fórumtársakhoz. A kiszemelt példány hol itt kapott dicséretet, hol ott negatívumokat. A lényeg szerintem az, hogy melyiket és kiktől kapja döntő többségben. Egy olyan jellegű szubjektív kérdéssel kapcsolatban sosem adok egy személytől érkező véleményre, mint ami a "kép minőségére" vonatkozik (és ezt csak a példa kedvéért írom, nem idézek senkit). Még akkor sem, ha szakértői véleményről van szó (de ezzel szerintem sokan vagyunk így). Objektív, technikai információra vonatkozó véleményt viszont igenis elfogadok szakavatottaktól.
    Ha nem is a kiválasztott példányt, de közel azonos technikai tulajdonságokkal rendelkező monitort lehet találni bemutatótermekben (de itt azért halkan megjegyzem, hogy - legalább is - a magyar kiskereskedelemmel kapcsolatban osztom a véleményedet). Én is elmentem ilyen helyre, és mivel nem kis összegű beruházásról van szó (az én pénztárcámhoz viszonyítva), ezért a saját szememmel kellett látnom a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák