Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Nyugdíjas #20222 üzenetére

    Hát igen, ez a HP ZR30W sem kutya. :R , de az ára is kb. ott van, ahol a Dell-é.
    Igen, valóban nem olcsóbb, és épp ezen csodálkoztam, mert nálunk minden közép-fő kategóriás hardver-dolog olyan drága, hogy bőven megéri külföldről rendelni.
    Úgy látszik, ezt nem...
    Azért ha találtam jó áron, majd szólok, most egyenlőre keresgetek és gondolkodom...

    vond 20223: Igen, igazad van. :R Egyébként nézegettem az 1440p-t is, és valóban nem éri meg a felárat a 30"-os..., csak hát a csábítás, meg a képarány...

    OFF-ban: igazából a DirectX tehet mindenről, mert van egy 22"-os brutál CRT-m, (2048x1536@85Hz, és még éles kép!), de - külföldi fórumokon is érdeklődtem már, és nincs orvosság (Refreshlock sem segít sok játékon) -, a DirectX visszadobja 60 Hz-re a képfrissítést játékoknál ilyen monitorok esetében, ami azért égeti a szemet. A Syncmaster SA 450 meg nem az a kategória, ami előtt le akarom élni maradék játékos éveimet...

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák