Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Nah mivel szerintem én is (valamennyire jogosan) el lettem küldve a fenébe hogy 60ezres TN monitort vennék, akkor inkább gyűjtök IPS-re. Igazából az is benne volt ebben, hogy már "csak" kétszer annyiért, 120e-ért láttam ilyen kijelzőt. Persze jött old artist akinek az aláírásában ott van 83ezerért egy ips-es megoldás.

    Ha megnézitek egyébként az ipon oldalát (én azért szoktam elsőnek azt nézni mert közel van és valamennyire olcsóbb szokott lenni a többinél, persze nem mindig ott vásárolok) akkor ott lehet látni hogy 100e ft alatt szinte csak és kizárólag TN paneles monitorokat árulnak, van persze Dell U sorozatból, scak azt már nem mindenki nézi meg 120+e forintért. Hja és persze a legtöbb oldalon nincs kiírva hogy milyen paneles, így annyira nem is zavarja a nézelődőt.

    Nah mindegy, ebből kifolyólag is gondoltam hogy nincs 80ezerért IPS paneles kijelző (24"-ban), és valszeg elég sokan vannak így, és nem azért mert mindenki ki akar b@$zni magával hogy 60-80 e-ért vesz TN paneles monitort.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák