Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Puculo #127081 üzenetére

    Szuper! ez hamar megérkezett. használd egészséggel. :)

    frenkye
    Amit ajánlottam az pont QHD (2560x1600)

    light0416
    Két Asus amit ajánlottam erre tökéletes lesz.

    Dhampir szia! rég láttalak. :)
    Ennek leginkább LG GN650-B szériája lenne az ami neked a legjobb választás lenne, de már nem nagyon lehet kapni. :(
    Más meg nagyon sincs ami 25"- alatti és LG na meg tudja mind a kettő Sync-et.

    Ellenben ami tudja (csak) FreeSync-et LG 24QP550-B és LG 24QP500-B fentebb említett paraméterekkel. Én ezek ajánlanám. :)

    Oposszum
    Ahogyan írtam is, eddig nekem sem volt problémám , de ez igy most minősíthetetlen .
    Főleg, mire összelegózom a munkaállomásomat és a hozzátartozó három monitort + (tv)
    Annak megbízhatónak kell lennie, mert ha egyszer össze lesz rakva ,azt megbontani hajtépés lesz. :DDD Csak jönne meg az állvány :(((

    Puculo
    Egy kirakós darabja :R

    Sutee89
    Én az Asus VG27AQL1A modelljét javasolnám. És még az árba is belefér: [link]
    Panel típusa: IPS , Képátló: 27 inch ,Felbontás: 2560 x 1440 Képfrissítési frekvencia: 170 Hz
    magasságban is állítható, van ELMB SYNC & G-SYNC & FreeSync is. Csirkelábnak köszönhetően meg masszív . Irodai munkára is alkalmas a több szinten állítható kék fényszűrőnek köszönhetően,.

    Redlight2
    Viktor77 elmondót mindent. :R

    sztivo
    (TheVR) Szerintem lassan átálnak Asus-ra. :DDD

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák