Keresés

Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    Mivel sajnálatos módon az M35i-m és a kőpadló közül az utóbbi bizonyult ütésállóbbnak, kénytelen voltam új mobiltelefon után nézni. A Siemens ME45-re esett a választásom, amely már régebben is tetszett, csak amikor újonnan megjelent, még nem engedhettem volna meg magamnak egy ilyen telefont, azóta pedig nem volt okom a cserére. Most viszont 8e Ft-ért (elég jó állapotban) mindenképpen megérte. :D
    Ha valaki ''hagyományos'', megbízható, nem csilivili telefont keres elsősorban telefonálásra, annak tudom ajánlani. A mérete és súlya pont megfelelő, a maiak mellett sem tűnik nagynak, fizikai behatásoknak ellenállóbb, a monokróm kijelző megvilágítás nélkül is tökéletesen olvasható, az aksiideje állítólag elég jó (még nem volt időm kitapasztalni), stb.
    Az persze erősen szubjektív, kinek milyen használati mód jön be, én a magam részéről a régi fajta Siemensek hülyeségeivel könnyebben megbarátkozom, mint a többivel.

    Szerk.: Neten található hozzá S45i szoftver, meg egy rakás patch, ha van mellé kábel, érdemes feltuningolni kicsit.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Aktív témák