Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maddoxtomi

    tag

    válasz Neil Watts #35356 üzenetére

    Ha sebességet akarsz és nem akarod modolni folyton, akkor GIO, ha sokkal szebb és nagyobb kijelzőt, akkor Blade ami kicsit lassabb. Galaxy minit nem ajánlom, annál jobb a két másik mobil.

    Asusboy: Ace még soha nem volt a kezemben, de hogyha azt nézem milyen hardveresen és ehhez képest mennyibe kerül, akkor egyáltalán nem éri meg. Akkor inkább Nexus S kicsivel drágábban,és akkor egy sokkal erősebb vasat kapsz, vagy esetleg egy galaxy gio. Iphone-t nagyon durván túlárazzák, annyit nem ér amennyibe kerül újonnan, viszont a 3gs és az újabb iphoneok,megállják a helyüket szerintem jó ideig hardveresen. Én nem vennék újonnan iphone 3gs-t, ha van rá pénzed akkor inkább szedj össze még egy keveset és vegyél iphone 4et.

    A skateről: Szerintem gyenge telefon lett. CPU 800Mhz - ezt kevésnek találom egy ekkora kijelző mellé illett volna az 1Ghz, így tuti, hogy megakad majd néha. GPU ugyan az mint a Blade-ben, ez is elég szomorú. Kijelző nagyobb lett a Bladehez képest, viszont a felbontás maradt ugyan az, így a képminőség értelemszerűen rosszabb lett. Lényegében én nem vennék Skate-et. Aki filmnézésre, és netezésre használja nagyon sokat a telefont max annak ajánlanám, bár erre is van 1-2 minőségibb htc telefon kevéssel drágábban.
    UI.: De türelmetlen vagy :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák