Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Sziasztok!
    Amikor megjelent a Nokia 6230i, azonnal vettem egyet magamnak. Kicsit drága volt (előfizetéssel 50eFt a Vodafonenál), de tekintve, hogy már 5 (vagy 6?) éve használom, és elégedett vagyok vele, simán megérte. Sok bajom nem volt vele, hangszórót kellett 3x cserélnem, de 2x garban cserélték, 1x pedig 2000Ft volt. Szóval elégedett vagyok.
    Sajnos jelenleg a jobbra/balra nyíl, ill. a hangerő-szabályozó gombok már nem működnek, és az akksi is kezdi megadni magát (már csak 3 napot bír erős használat mellett), ezért érik szegény cseréje.
    Kacsintgatok a tapiképernyősök felé, de valahogy feleslegesnek (és drágának) tartom egyenlőre, bár biztos praktikus.
    Tegnap viszont felfedeztem véletlenül a Nokia 3720 classic telefont, ami strapabírónak van kikiáltva, azonban már nem lehet kapni Vodafonenál.
    Van a Nokiának másik - jelenleg is kapható - hasonló telefonja? (Volt régen már Alcatelem, Siemens M35-öm, de a 6230i eddig mindent lepipál.) (Esetleg rövidesen kapható lesz.)
    Ami nagyon fontos számomra:
    - Naptárban legyen: találkozó, évforduló (!), születésnap (!), stb. funkció
    - Telefonkönyvben keresésnél ha beírom, hogy Laci, akkor ne csak a Laci-val kezdődő neveket dobja ki, hanem pl. a Kovács Laci-t is.
    - Egy név mellé be lehessen írni minden sza fontosat (e-mail, több szám, megjegyzés, stb...)
    - Bluetooth
    A többi funkciót nemigen használom már, azok nem olyan lényegesek számomra.

    Szerk: flottás Vodafoneos vagyok, ezért mindenképp ott vennék (előfizetéssel) telefont.

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák