Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz a2d2 #19714 üzenetére

    ( :
    Alaposan utana jartam mivel futsek, ilyenkor kulonosen szeretem ha ne eroltessek valamit:d
    4*es, de lehet az sokkal tobb is, egyebkent en se gondoltam volna meg par honapja, azt se tudtam h lehet veluk futeni, sokan nem tudjak
    Klimasokat kerdezz meg meddig birjak jo esellyel, de ez nyilvan gyarto es adott tipus fuggvenye elso sorban
    Amit tudok, legtobb gyarto egy evet ad, neha akviokban tobbet, evenkenti xy szervizelessel ami kotelezo
    A nagy klima gyartok 3 ev alapgart adnak es legtobbnel 10 evre lehet boviteni, evi szervizeles itt is van, es amit meg tudok, folyamatos futesnel nem lehet gart hosszabbitani
    Vannak direkt futesre tervezett klimak, pl pana etherea vagy ethera, nezegettem oket is,.dragak de csak 2 ev gar, regen talan 5 volt de elvagtak, azok mar tudnak -20 foknal is stabilan futeni, gyarilag megoldott a kulteri jegesedes elleni vedelme, nekem ennyi garral nem erte meg, egyebkent biztos jok
    Talan scop 6ost v8ast lattam ytn, a legujabb futos.pana, -30ig is jo, egy baj volt vele, 800e korul van az ara ( :

    Szerk: tibibi sztem se mennek folyamatos futesnel 10 evet, nem veletlen stornozzak a nagy gyartok is ilyen esetre a gar bovitest
    En 5 evre terveztem, es ahigy mondod 3 klima arabol mar eleg szepen lehet futogetni mas megoldassal, de akkor mar az uj rendszerueket vennem, nemreg voltam egy kisebb boltban, olyannal futottek, tenylwg semmi hangja es nem forro, viszont nagyon jo meleg volt benn es erezni is.lehetett h.jon ki belole, maga a panel meg eros langyos volt
    De mivel kicsi a lakas igy nalam ok klimas futes, tobb egyseget mar nagyon meggondolnek - nyilvan ha ketto lenne mindketto halkabb lenne, lehet osszfogyasztasuk se lenne.tobb -
    Hirtelen azt se tudom hova tennek masik kulterit ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák