Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz batai15 #72978 üzenetére

    Nem vagyok szaki, nekem is nehéz volt a döntés... Először eldöntöttem, hogy Midea lesz. Asszony munkahelyén vannak 15-20 éves Midea és MDV klímák. Utána megnéztem, hogy márkán belül mennyire tudok feljebb menni a pénzemből.
    Én amit vennék (magán vélemény) : Midea, Fischer, Gree, Japánok

    Amit nem vennék: LG, Samsung, AUX, meg egyébb 1 pálcikás márkák...
    Szerintem itt is igaz az olcsó húsnak híg a leve mondás. Japánoknál a hazai árazás nem terszik, meg az ár/érték arány. Romániába olcsóbbak pl....

    Érdeklődni kell ismerősöktől akinek van már klímája pl. De ezt neked kell eldönteni. Ha sok pénzem lenne lehet én is Mitsubishit vagy Panasonicot vettem volna.

    (#72979) 313313
    Jogos amit írsz. :R
    Pl ha 1,5x hatékonyabb lenne az új és 10 év körüli klímáim lennének én megfontolnám a cserét, főleg ha csak klíma leszerel és felrak az új.

    Mindenki a saját választását tartja jónak tudat alatt is. Meg ha mellé nyúlsz más tanácsa miatt nincs annál rosszabb.
    Ezért dönts te.
    Saját tapasztalat, szerelőre ne hallgass... Pl Gree gyártja a Daikint :D

    Én nagykertől vettem és ők küldték a szerelőt is. Klímástól nem vennék klímát, nálam csak telepítsen, karban tartson. Azon is "gazdagodik". Ő is nagykertől veszi csak rárakja a saját árrését is....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák