Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wowpegazus

    tag

    válasz fogtunder #60996 üzenetére

    Sziasztok!

    Megjött a Kendomen DeepCool red házikó, össze is szereltem. Elöljáróban annyit, hogy még nem volt a kezemben igazán minőségi ház, úgyhogy némi elfogultsággal mondhatom, hogy ez az eddigi legjobb, amihez volt szerencsém.

    Alapból 5 ventilátorral van szerelve, ezek sebessége a ház elején található bal szélső gombbal állítható. Lassútól a gyorsig 3 fokozat. A power gomb fehéren világít.
    Előlap, tetőlap levehető. 2 db ventilátor van elöl - piros ledekkel, 2 felül - ez színtelen, 1 a házban a hátlapon felül.

    Az oldallapok jó minőségűek. Egyiken normál ablak, a másikon kb. 1 cm-es mélyedés a kábelek elrendezéséhez.

    Porszűrő van az előlapon (ventilátorok előtt), a felső oldalon (ventilátorok felett), illetve a táp alatt.

    A házból a szokásos kábelek jönnek le - 1 usb 3, power, reset, hang, ... 3 db ventilátor zsinór (3 tűs alaplapi csatlakozó + 4 pines tápra dugható áramfelvevő).Igényesen el vannak vezetve a kábelek. A felső ventiknék egy toldalék csatlakozóval meg van hosszabbítva az alap madzag.

    A felső porszűrő kívül műanyagszerű rács, belül valami puha bolyhos anyag. Az előlapi porszűrő sima műanyag szerű. Mindkét szűrőrács könnyedén lepattintható.

    3 optikai, 3 HDD, 3 SSD hellyel rendelkezik a ház.

    Aranyos kis extrák:
    - Táptámasztó szivacs, alaplap támasztó szivacs.
    - HDD helyeknél rugalmas szilikon alátámasztó a csavaroknak (alulról kell belefogatni a sínbe a HDD-t)
    - Megfelelő számú csavar
    - A netes képeken a ház eleje fehéres színű - hát nem az! A fehéresnek tűnő színt átlátszó műanyag lapok okozzák, amik a piros ledtől pirosak lesznek.
    - A ház hátulján csavarozható, és ki/berakható minden kártya kiállás, így nem kell kitépkedni a lemezeket, hogy egy videokártyát beillesszen az ember.
    - A GTX1070 G1 Gaming bőven elfér benne.

    Speed Fant ráengedtem a gépre:
    - Ez a ház nagyságrendekkel levette a hőmérsékletet. Proci 32C-on megy (előtte átlag 36-38 volt)

    A tetőt sajna nem tudtam szétszedni.

    A "Karácsonyfa effekt" valahogy így néz ki.(P:J)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák