Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    zalman z9 neo-val összeraktam egy gépet a ti javaslatotokra.

    asrock z77 lap, i7-3770, 16gb ram, hyper 212 evo magas toronyhűtő, 1 ssd és 2 vinyó. vga egyelőre nem került bele, és egy fsp raider 650w táp.

    észrevételek:
    - anyagvastagság "oké", használható, de azért nem egy komolyabb kategóriás ház, igaz a súlya sem akkora
    - stabilitás: összerakva nem hajlik-nyeklik, szóval "jó"
    - gumitalpai vannak, ami pozitívum
    - adnak hozzá elég csavart és alaplapi alátámasztó pöcköt is, még gyorskötözőt is
    - a hátsó részben sajnos kevés a hely a kábeleknek: el lehet rendezni, de lehetne 1 centivel több
    - pozitív viszont, hogy minden kábelt hátra lehet rendezni: szép nem lesz, de a légáramlással sem lesz baj
    - a ventik közül csak egyetlen alaplapi csatis, a másik 2+2 molexes, de kettesével (és külön is) csatlakoztatható, tehát csak két molex csati kell minden bekötéséhez
    - a ventik viszont nem túl halkak sajnos, szóval így az 5-el azért van hangja a háznak, és ugye nem is nagyon szabályozható (max valami molexes szabályzóval)
    - a "karácsonyfa" pedig ízlés dolga, akinek lesz, annak ez bejön, és külön örül, hogy az usb-k körül is világít
    - a toronyhűtő is még éppen elfér, pedig ez nem a kisebb fajta
    - a táp mögé 2 vinyó fér el, elég gagyi műanyag keretbe, nem csavarozós, hanem pattintós - megteszi amit kell neki

    összességében szerintem ez egy jó ház. az egyetlen ami számomra nem az igazi, hogy a hozzáadott ventikkel azért nem annyira halk. szerintem kisebb konfignál elég bele 3, fentre felesleges. így +2 szabályozható ventivel megoldható az egész.

    az eredmények:

    ha van valami kérdés, jöhet. a fólia azért van még rajta, mert ajándék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák