Új hozzászólás Aktív témák

  • liqquid

    tag

    válasz agemate #15422 üzenetére

    Az elite-t azért zártam ki mivel keskeny, és egy scythe yasya típusú tekintélyes méretű proci hűtő lesz benne így 20 és 21 cm között gondolkoztam kb. mert a mostani 20cmes és van még 1 cm hely az odalától a hűtőig...

    A TT Element T-t viszont nem is tudom miért nem említettem, ez a típus még listába volt, pontosan nem tudom miért vettem ki, talán mert alulra nem szerelhető venti és onnan nem szellőzik bár ez A90-nél is fent áll, majd még nézek erről teszteket, kérdés melyik a jobb vétel a TT-k közül.

    Még néztem amúgy Sharkoon-ból is 1-2őt ami jó lehet, hát nehéz a döntés, mostmár olyan a felhozatal, hogy elveszik benne az ember :D és még jópár komoly márkát nem is említettünk amiből megintcsak lehetne csemegézni, eddig mondjuk ez a 3 TT a legmeggyőzőbb, de nehéz a döntés mindenesetre...

    Jó lenne, ha lenne egy összesítő teszt, ugyanolyan konfiggal több háznak teljes hűtésrendszerrel, és az megkönnyítené az ember dolgát :D , az http://www.overclockersclub.com/-on néztem még pár tesztet, meg persze itt, van pár hasznos összehasonlítás.

    Ha még valaki tudna ilyet, szívesen fogadom, meg sztem más is:) (mindenesetre, neked köszi az eddigieket :)) )

Új hozzászólás Aktív témák