Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz #00137984 #11313 üzenetére

    Rendben, köszi a választ. :)
    Most Audigy 4-em van Genius SW 5.1 Hometheatre 3600-as hangfallal. Nem tudom ez mennyire számít jó minőségűnek komolyabb szinten, de én nagyon elégedett vagyok a hangjával, szerintem ár/értékben nagyon jó vétel volt, fadobozos, szerintem nagyon jó hangja van. Bár nem volt még lehetőségem otthoni körülmények között igazán jó minőségű hangrendszert kipróbálni, így nem is tudom mivel igazán összehasonlítani.
    Egyszer kipróbáltam az alaplapi hangkártyát, zenében sem teljesített túl jól, de játékban borzasztó volt, az Audigy 4-hez hasonlítani sem lehetett. A zenéknél nálam a 192 kbit/s a minimum már régebb óta. Szerintem a 128 és 192 kbit/s között hatalmas különbség van, még fülhallgatóval is hallani a különbséget. 128 kbit-et nagyon nem szeretem, alatta már szintén nagyon rossz hangja van a zenének. A 320 kbit/s tényleg érezhetően jobb náluk, a FLAC meg még annál is mérföldekkel jobb, dinamikusabb a hangzása. :)
    Egyelőre elégedett vagyok a hangzással, de később még ki tudja, mit hoz az élet. :)
    Még egyszer köszönöm a segítségedet, válaszaidat. :R

Új hozzászólás Aktív témák