Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Csaba_20_ #252 üzenetére

    Hi!
    Na:''A nagyobb tudású kártya közgazdasági okokból is drágább, mint a kisebb. Mivel te programmal szerzkesztesz zenét és nem külső jelforrásból, így teljesen lényegtelen, hogy a végén mi adja az adott jelet ki. Ez olyan, mintha audio CD-t játszanál le különböző minőségű hangfalakon. Attól, mert a kiadott jel némileg másképpen szól, maga a CD minősége nem változik.''.
    Erre voltam kiváncsi, csak lehet nehezen tudom kifejezni magam! Még annyit hozzátennék, hogy ez mind rendben van, de mi van akkor, ha rosszabb minőségben hallom a hangokat, mikor szerkesztek?
    Ha nem azt hallom ami kell, nem is tudom azt összerakni, amit szeretnék belőle! Természetesen, nem tudnám ugy összebarkácsolni a zenét ahogy kell.
    Nyilván érne meglepő dolog, ha egy jobb minőségű cuccon később meghallgatnám! Na ezért kellene nekem valami, amivel kifele is ugy szólnak a hangok, ahogyan kell!
    És ez hangkártya, meg hangfal kérdése is, nem?
    És most megint megkérdezném, logitech z-2300-al jó lenne?
    Egyébként zeneszerkesztés ugy néz ki nálam, hogy vannak wave mintáim, meg magában a reason-ban vannak beépitett midik. Ezeket összeillesztgetem a megfelelő helyre, van mikor átkonvertálom reason-ben egy kész darabot wave-nek (mert amikor itt mentek, ugye saját formátumába menti, ezért kell konvertálnom), és magixben rakom készre a zenét! Persze ez csak röviden, nagyon hosszu folyamat ez.
    Egyébiránt köszönöm fáradozásod, amint próbálod megértetni velem a lényeget!

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák