Aktív témák

  • guppy

    őstag

    Nah, ma sikerült összedobni egy mini fejestalit szilu7-el, volt alkalmam meghallgatni egy audio technica ad700-at egy igazi basshead fejest (a márkát meg típust sajnos már elfelejtettem :B ) és a DACportot. Elképesztő milyen jól megcsinálták a DACportot, meghallgattam a HD600-al és nagyon szépen szólt vele, rendesen meghajtotta az erősítő nem voltak gondok :) , sokkal jobban áll a seninek a tranyós erősítő mint a csöves sztem, és a "veil" is kisebb volt mint a hifimannal, egyértelműen jobb volt mint a hifiman sztem :K

    Ami at AT illeti először nem tudtam mit gondoljak róla, valahogy nagyon furcsa volt a tere, meg ahogy a hangszerek és az énekes el voltak helyezve. Majd megszoktam (kb 5-10 perc), nagyon finoman, gyengén, puhán szól, tényleg jó nagy tere van, bár engem az egy picit zavart h mintha máshol lennének a hangszerek meg az énekes mint eddig megszoktam. Nagyon érdekes volt pl h Sum41-nál az énekes nagyon közel helyezkedett el a többiek meg nagyon messze.

    Ami a basshead fejest illeti nem alkottam róla komolyabb véleményt csak el voltam képedve h milyen mennyiségű mély van benne, ez már tényleg elég dubstephez :K

Aktív témák