Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xTigeR16

    csendes tag

    Üdv, új egeret szeretnék vásárolni, egy egérpaddal, maximum 15-16k-ból.

    Most egy A4tech x7 718bk egeret használok egérpad nélkül, de eléggé Jitterel, átlósan nem is tudok normális egyenes vonalat húzni vele, mivel fel le ugrál, mintha remegne.(Jitter jelenség)

    Két egér közt vacilálok, az egyik a Razer Abyssus Mirror a másik pedig egy SteelSeries Kana v2.
    Értékelések alapján az Abyssus elég keményen jitterel, főleg 1800 dpi felett szövet egérpaddal, viszont én pont hogy 1800 dpi-n szeretném használni, azt olvastam több helyen hogy a Razer Goliathus Speed pad alatt nem Jitterel ( annyira?!), de olyat is írtak hogy teljesen szerencsejáték hogy most normálisat vagy jittereset kapok-e ki.

    Az SS Kana v2-ről konkrétan rosszat nem hallottam, de szívesebben venném meg az Abyssust ha egy rendes pad alatt nem csinál ilyeneket.

    SteelSeries egerekről olvastam, hogy noname olcsó cuccokból rakják össze, de szerintem ez baromság mert akkor a hozzáértő emberek itt a fórumon nem rakták volna az ajánlott egerek listájához.

    Szóval az lenne a kérdésem hogy melyik éri meg jobban ha a kényelemet nem vesszük figyelembe, és olyan egeret szeretnék ami egyáltalán nem Jitterel (láttam ilyen képeket ahol teljesen szép Jitter mentes vonalakat húztak Abyssusal de nem tudom ebből mi igaz) és jó a pörgős First Person Shooterekhez, nem szeretném hogy egyszer is kihagyjon vagy jittereljen, mivel kb 0.5 mp-en múlik minden, hogy ki adja előbb az 1 hitet.

    Tehát melyik a jobb fps játékra úgy hogy a plusz gomb hiányát, és a kényelmet nem vesszük figyelembe?

    Razer Abyssus ( Mirror vagy nem, még nemtudom) + Razer Goliathus Speed small VS. SteelSeries Kana v2 + Steelseries qck mini.(Más lehetséges egér+pad kombó is jöhet ebben az árkategóriában [16k max] ha jobbak mint ezek.)

    Előre is köszönöm a segítséget, és bocs a regényért.( Nem igazán szoktam fórumozni, ezért nem tudom hogy most innen mi számit OFF-nak ezért inkább nem rakok off topic-ba semmit.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák