Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lyonatan

    csendes tag

    Szépjónapot kívánok!Megmondom őszintén hogy nem olvastam végig az első HSZt :D kicst túl tömény volt az információáradat az én egyszerű játékos lelkemnek,viszont ha lehet,attól még szeretnék kérdezni/tanácsot kérni. :D
    Problémám a következő: egy sharkoon fireglider patkányt használtam/használok még,ez volt az első gémer egér amit beszereztem,előtte nevenincs egereim voltak főleg.Sajnos kezdi már a kis jószág felmondani a szolgálatot,a görgője elég furán viselkedik már mostanában,azt hiszem ez valamiféle szériahiba ennél az egérnél,de most nem ez a lényeg,hanem az,hogy szeretnék újítani kicsit,de nincs rá 15-20ezer forintom, szóval szeretnék egy kis tanácsot kérni itt, hogy milyen lehetőségeim vannak. :D
    Mindenképpen vezetékes egérre gondoltam,a 2 oldalsó /thumb/ gombhoz nagyon hozzászoktam,nincs olyan játék amiben ne használnám őket valamire,baromi praktikusnak találom/láttam olyan egeret aminek a balgombján voltak a plusz gombok,el se tudom képzelni hogy azt hogy használják/,ezen a patkányon van még egy plusz gomb ami 4 balos kattintást szimulál,nem tartom alapvető dolognak,1 játékban tudtam eddig igazából kihasználni szóval ez nem is olyan érdekes,macrozhatóság se nagyon érdekel,a hiperszuper 3600 cpi és társai is hidegen hagynak,azt hiszem ez 1200on van,sose kapcsoltam feljebb ennél,sőt általában játékon belül még így is leszoktam húzni a sensitivity-t olykor-olykor.
    Szóval igazából elég igénytelen vagyok így egértéren :D nézegettem pár egeret,a Gigabyte M8000 tetszett, de túl drágának találom,a logitecheket szintén,van egy olyan érzésem hogy újra egy ilyen fireglidert veszek de azért gondoltam megkérdezem itt a szakikat hogy van-e valami jó ajánlatuk :D

  • Lyonatan

    csendes tag

    válasz tixem #19403 üzenetére

    Köszönöm a reakciót :D Igen, pontosíthattam volna :D 6 és 10ezer között gondolkoztam,lehet hülyeséget mondok /sőt/ de nekem úgy jött le hogy a magas cpi potkányok drágák,nekem meg az nem létszükség,a mostani egerem is ha jólemlékszem olyan 8000-be került talán

Új hozzászólás Aktív témák