Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlexWolf

    senior tag

    Sziasztok,

    Kezdi megadni magát a kb 10 éves Logitech G700-asom (jobb klikk néha nem megy, oldalsó gombok közül néhány fullra be van ragadva stb.), ezért elgondolkodtam egy új vásárlásán.

    Viszont nem tudom, hogy mostanság mi számít jó egérnek. Amikor ezt vettem G szériában volt kb 2 fajta, most meg a Logitech oldalán is van vagy 30, ha nem több. Razert is néztem, de ott is a 10 évvel ezelőtti választékhoz képest (3) most huszonsokat látok.

    Mit tudnátok ajánlani?
    Amit ebben az egérben szeretek, hogy vezetékes és vezeték nélküli módban is működik. Jó lenne, ha az új is tudná ezt. RGB-hez nem ragaszkodom, mert minek :).
    1. Mennyi a keret? Amennyibe egy jó egér kerül :)
    2. Használtpiac játszik? Nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
    4. Mire használnád az egeret? WoW főleg, FPS-ek, startégiai játékok. De nem ragaszkodok MMO-s egérhez, aminek az oldalán tizeniksz gomb van.
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Mint most megtudtam erre is kell figyelni, szóval fingertip grip
    6. Mekkora kezed van? Én 20 centimétert mértem
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? A mostanit 1200-ason
    8. Egyéb igények: A mostanin a hüvelyk ujjamnál van 4 gomb, ezeket szoktam használni. A görgője állítható lendkerekes illetve "kattogós" mód között. Ez is jó lenne ha megmaradna. Egérérzékenység állítására is van gomb rajta. Ezt is szeretem.

    Segítségeteket előre is köszönöm.

    Üdv:

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Új hozzászólás Aktív témák