Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tika6

    tag

    Hatalmas köszönet az összefoglalóért!
    Végigolvastam, megállapítottam, hogy ezek az ajánlások nem nekem szólnak :D.
    Azért elmentem Pixelbe, végigtapiztam az egereket, a jólesőre mondták, hogy abszolút csúcstechnika, 25e. Na, ez az akkor amire nincs szükségem, mert leginkább böngészek, ritkán játszom, akkor se profin, és jellemzően nem egérrángatós gamekat.
    MM-ben is tapiztam 1,5 órát :DDD, leszűkítettem Trust GXT 105 és Hama uRage Illumanited-re, kizárólag kényelmi alapon (meg 15e felettieket meg se nézve).
    Egyrészt ha valamelyik ipari hulladék/másiknál jóval gyengébb, stb., akkor figyelmeztetést szívesen elfogadok (alapba valsz azt választom, amelyiknél biztosabbnak ítélem, hogy a parasztvakító világítást ki lehet kapcsolni).
    Olyat _is_ olvasok róluk árukereső véleményekben, hogy szarok, játék közben képesek hosszú másodpercekre "lefagyni". Azért idézőjeles, mert ilyet én még az utóbbi 25 évben egértől nem láttam, 1500 forintos kolink egerektől se. Itt tartunk már, hogy egy Civ6-hoz vagy Xcom2-höz is minimum 15e-ért kell egeret vennem :|, vagy ezt akkor valsz komoly fps játékos írta?
    Kíváncsiságból kérdezem, hogy létezik jelenleg duplagörgős egér, mint a már döglődő régi jó kis A4Tech Wop-35-öm? Ha ezt extra szoftver nélkül is tudja, az különösen álomszép (munkahelyi gépre nem tudok telepíteni).
    köszönöm szépen

  • Tika6

    tag

    válasz ribizly #70406 üzenetére

    Pont 19cm és claw (bár a felhasználás jellegéből adódóan idő nagy részében palmban pihen). Logitech G203 sokáig befutónak tűnt, túl kis mérete miatt vetettem el. De megvizsgálom akkor újra (vagy nagyobb testvéreit), nyilván kerülendő márkát és típust nem akarok.
    Term. kitöltöm szívesen, csak hol találom :U
    @fradi81, @Sz4bolcs, thx a segítséget! Nekem mondjuk azok voltak kényelmesek, amiket írtam ;), de értem az irányt.

    [ Szerkesztve ]

  • Tika6

    tag

    válasz ribizly #70414 üzenetére

    Beszereztem a G203-at, és kicsi sajnos :(. Épphogy, de már pont nem kényelmes. Pl. g403 tapogatva marha jó lenne amúgy :D, csak annyit nem akarok rászánni. Visszaolvasgatva hasonló árban (9,1+0,7 szállítás volt) CM Strom Alcort, Razer Death Adder 3.5G-t, SteelSeries Rival 100 és 110-et, és Cougar Minos X3-at találtam a Logitech alternatívájaként (Asus Rog Sica nem játszik, mert kellenek az oldalsó gombok). Melyiket javaslod, vagy melyiknek mi az előnye-hátránya többihez képest? Ezt a CoolerMastert hol lehet beszerezni?

  • Tika6

    tag

    válasz dobragab #70616 üzenetére

    Igen, ezt akartam is kérdezni - és hangsúlyozottan no offense az ajánlott lista készítői felé -, hogy az ajánlott egerek listájában a méreteknek mennyire lehet hinni? Eszerint a Rival 110 4 mm-rel hosszabb, 5,85 mm-rel vastagabb és csak 0,2 mm-rel alacsonyabb, mint a G203. Ez alapján nagyobbnak gondolnám; ehhez képest olvastam a tesztedben, hogy még kisebb is :| Viszont ha te konkrétan kezedbe vetted egymás után ezt a két egeret (feltételezem), és nyilván az alapján írtad, amit írtál, akkor gondolom, hogy nem pontosak a neten található méretek, amik alapján a táblázat fel lett töltve. Vagy ezeket kiméricskéltétek?

    @ribizly: a karmolással nincs gond :D, a tenyérgyökömnél lapos, meg keresztbe kicsi inkább, főleg ez utóbbi volt zavaró - ami elismerem, hogy nagyon erős ellentmondás ahhoz képest, hogy a jelenlegi, kényelmes egerem legnagyobb szélessége 64 mm :F
    Nem sietek :). Azt jól értem, hogy ebay-nél a kopás és a kapcsoló nem probléma, csak a hardveraprós beszerzésnél? (DA3.5G-nél)

Új hozzászólás Aktív témák