Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benhill

    senior tag

    Nekem sem teljesen a temaba kapcsolodika kerdesem.
    Van nekem egy deathadder v1 egerkem, ami 5 eves (megjelenes utan par hettel vettem meg)

    Bal mikrokapcsoloja kezd rosszalkodni, neha duplakattint. Kerdezem en hogy ilyen mikrokapcsolokat lehet venni valahol, vagy milyen tipusu kell bele?
    Esetleg megcserelni nem lehet oket, vagy masik egerbol atrakni? Ha forrasztani kell hol tudom megcsináltatni?

    Valamint a teflontalpacskai is eleg kopottak mar, egyszer mar leszedtem oket majd vissza a tiszitas miatt(ekkor meg jo volt a mk, igy azt nem vettem szemugyre).

    A 2 gombjáról is lekopott már részben az a selyem tapintású réteg ami megakadályozza hogy retkes maradjon az egér.

    Végülis arra akarok kilyukadni hogy szenvedjek vele és költsek rá több ezer forintot, vagy inkább vegyek újat? Ha veszek már deathadder v2-t akarok a forma miatt, csak nem épp olcsó a 18ezres árával...

    [ Szerkesztve ]

  • Benhill

    senior tag

    Sziasztok.

    Nem igazán találtam neki jobb topikot, de van egy Deathadder ősrégi egerem, ami már nagyon durván kopott.

    Szóval neten láttam lehet kapni folyékony gumi sprét, ezzel ha lefújnám, akkor csinosabb lenne tőle az egér?
    Jórésze már annyira kopott, hogy kifényesedett. Tapasztalatok érdekelnének, hogy valakinek bevált-e?!

    Nem akarok eltérni a Deathaddertől, nagyon bevált.

  • Benhill

    senior tag

    Sziasztok.

    MSI M99 egér mennyire ajánlott? Egyetlen bejegyzés sincs róla. (emagom volt egy ujracsomagolt 7100Ft, azt megvettem, de ha nem jó akkor majd visszaküldöm)

    Mostani egerem aliról van (Mantistek gm2) kezd megpusztulni... dupla klikkel, meg néha nem érzékeli a szenzor hogy mozgatom, igy utódját keresem mostanság.

    Kettő Razer deathadder egerem volt eddig, meg most ez a Mantistek ami külsőre szinte ugyanaz.

    Én fingertip-es vagyok, 500dpi, 500Hz, 2 oldalsó gomb az extra igényem, meg egy DPI gomb.
    Árban max 15e, kezem 20cm, használt is szóba jöhet, de csak itthonról.
    Játék és PS munka 50-50% kb amire használom.

    [ Szerkesztve ]

  • Benhill

    senior tag

    válasz Zaied #85571 üzenetére

    Köszi! Tetszetős egerek...

    Csak megpróbáltam ezt az MSI-t hátha..., ami elsőre feltűnően zavaró, hogy rohadt marha nagy erő kell hogy kattanjon... Azt viszont nem találom a neten, hogy milyen kapcsolókkal van felszerelve...

    Szoftvere rendben van, 8 macro létrehozható, próbálgattam, súlyban pont jó nekem, specifikáció szerint 110gr, viszont hitelesített mérleggel 92gr mérek csak.
    Polling rate mindenhol 500Hz-t emleget max, ami valójában 1000Hz.
    Pozitívum még hogy a LED teljesen kikapcsolható, még a logo is. Gyorsabb elérés érdekében, az egér alján lévő kapcsolóval közvetlenül is kikapcsolható.
    Görgő szépen átbillen a görgetések között, full hangtalanul...Egeret rázogatva egy minimálisan lötyög a görgő.

    Kipróbáltam játék közben, egyelőre rendben van. Nyúzom most rendesen, meglátjuk megszokom-e erős kapcsolókat.

  • Benhill

    senior tag

    válasz Synthwave #85618 üzenetére

    Oké, tényleg igazad van, és gagyi az a szenzor az msi-be meg nehéz is az egér. Nem nézem utána eléggé.

    Azóta jobban beleástam magam és olvasgattam utána.
    Mint kiderült nem is fingertip-es vagyok...vagyis nem tudom, mert én szinte 3 az egyben módon fogom az egeret. Claw de nem teljesen.
    Talán mindvégig rossz méretű egeret használtam? :F

    Itt egy kép, hogy milyen módon fogom, ahogy nézegettem a kezem:
    (az ujjaknál érintkezik, meg kicsit a tenyeremhez ér, ahol zöld)


    Találtam egy képet ami kb úgy néz ki, mint ahogy én fogom:

    Ezeket figyelembe véve milyen egeret ajánlanátok? Árban feljebb mennék 25 ezerig, és inkább újat vennék. Kezem továbbra is 20cm, játék+ps 50-50%.

Új hozzászólás Aktív témák