Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz evitiguF #3513 üzenetére

    És ha lehet, férjen bele 20k-ba. Én Logitech MX1000-re gondoltam, van esetleg még alternatíva?

    20k-bol az MX Revo is kijon.

    Lezere, akkuja szerintem ugyanaz, mint az MX1000-e, viszont kenyelmesebb, tobb gomb, gorgo helyett lendkerek, 2.4Ghz-s radio miatt kisebb lag...
    (uberOptions-szal tuningolt MX1000: 10 gomb+gorgo, Revo: 11+lendkerek)

    Egyebkent uj fix akkus eger mar nem varhato, mivel az EU eloirta, hogy minden 2008 szeptembere utan forgalomba hozott uj elektronikus kutyuben felhasznalo altal cserelheto akkunak/elemnek kell lennie. (lasd iPod, iPhone esete a beepitett Sony akkukkal, ha bedoglik -> kuka.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz evitiguF #7771 üzenetére

    Tényleg szinte senki nem olvas vissza...

    Gigabyte: újabban felment a sz@r ára, grammonként ezerre. Ejnye. :DDD

    15k-g, százkettedjére:
    ---------------------------------
    Microsoft WheelMouse Optical 1.1 - ~4k
    Microsoft Intellimouse 1.1a - ~5k
    Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 - ~8k
    Logitech MX 518 - ~8k
    Razer DeathAdder v2 - ~13k
    Razer Abyssus - ~10k

    Sokan dícsérik még a SteelSerie Kinzu-t (~8k), bár azt még élőben nem próbáltam. MS/Logi/Rezer/(Steel)-en kívül felejtsünk már el minden ótvar, esetleg wireless vackot, ha játszani akarunk és nem valami csiscás irodai egér kell aranyárban. De hadd ne írjam le 103-adjára ugyanazt.

    A gyorsaság meg leginkább a kezeden múlik (már ha elsőként van hozzá egered meg padod) :)

    sith7: Kíváncsi lennék, hogy hol hallotál ilyet. De inkább azt, hogy kitől. :)

    izomhod: Tothgera30 ajánlata a 3k-s, nagyon szépen moddolt, felcsúszkázott WMO 1.1-re nagyon jó alternatíva. :K :C

    zanik: A ClawGrip teljesen relatív dolog, mert én pl. a Logi MX 518-at is úgy használtam és adta. Tényleg, őt is be lehet vonni a választásba (8-9k). Én a 3 rözül szinte tuti, hogy az MS 3.0-át venném. Az az optika amúgy mindenre elég. Ha valami nem megy, a player a szűk keresztmetszet. :) Nagy méretű, kényelmes, stabil nagyon és pihe könnyű (méretéhez képest). Ha vigyázol rá, igencsak tartós darab.
    Elmondtam a meglátásomat, te döntesz. De akár valahol meg is tapodhatod őket.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák