Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Santi22 #98605 üzenetére

    Számtalanszor vettem már ilyet használtan, de soha nem egy merő mocskot kaptam.

    Csak meg kell válogatni az üzleti partnereket. Olyanra elvből sem írok rá, aki pöcegödröt árul egér helyett, függetlenül attól, hogy mennyiért adja. Ha nem vagy szuperigénytelen, a lukacsos egered sem fog így kinézni. Ha meg az vagy, vehetsz teli borítással bármit, az is pont ugyanilyen redvás lesz.

    Kíváncsiságképp megnéztem közelebbről a 3,5 hónapja mainelt HTX-et. Nyoma sincs ilyen lerakódásoknak, az egyetlen, amibe bele lehetne kötni, az a két oldalgomb körül van, de ott is csak azért, mert gripek vannak rajtuk, és a peremükön látszódik a használat. Egyszer sem volt takarítva.

    -------------------------------------------------------------------

    (#98608) Yodamest: Biztos, hogy bejáratódik. A friss teflonnak kell némi használat, hogy elérje az optimális csúszását.

    -------------------------------------------------------------------



    (#98618) h1mpi: "Értem, amit mondasz és igazad is van. "

    De mégsem érted teljesen. Nem kell sehová menni senkivel, mindössze egy pontos kézméret és fogási stílus kell hozzászólás formájában. Már csak ennyi alapján felejtős vödörbe lehet dobálni a piaci kínálat egy igen tekintélyes részét (könnyen lehet, hogy beleértve a V2 Prót ÉS a GPX-et).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák