Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4nick8

    őstag

    válasz PROTRON #98375 üzenetére

    Itthoni ára valószínűleg 23 990 lesz.
    Maxgaming szeret keresni a cuccon de ez se baj mert fent kell tartani a céget. És szerinted a svédeket érdekli 20 eur különbség?

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz PROTRON #98375 üzenetére

    ~80 euróért is baromi jó ár az a spec.

    --------------------------------------------------------------------

    (#98376) Celithrandi: "Hát én anno amikor 600dpi-s egérrel játszottam magasra húzott sensivel akkor nem tudtam célozni."

    Persze, mivel alacsony szenzorfelbontáson nincs elég mintavételezési pont a magas sensitivityhez, főleg, ha 1080p vagy magasabb monitorfelbontáson játszol.

    "Mióta a sensi 1 és a dpi 22500 tudok célozni."

    Nem létezik olyan szenzor, ami egy ilyen teljességgel elrugaszkodott értéken akár közelítőleg is precíz vagy anomáliamentes. Az lehet, hogy a korábbinál jobb, de egy korrektül és céltudatosan beállított felbontás/senshez képest biztosan nem.

    "Az az eu shop eléggé meg van huzatva"

    Ahogy fentebb is írtam, még 80 euróért is kiemelkedően jó a specifikációk fényében. Ennyiért sem veszel más egeret, ami közelítőleg is tudja ezt, pláne ezzel a körítéssel. Az USA árak meg mindig nettóban értendők, ugye, az euró meg már tartalmazza a VAT-ot.

    Nem rábeszélni akarlak, te tudod, hogy mit vállalsz be és mit nem, csak tudatosítani, hogy mennyire agresszív árazást alkalmaz a Keychron úgy, hogy ráadásul egy niche évek óta megfogalmazott igényeit tömöríti egy termékbe. Amúgy a többi egere is nagyon korrekt árképzésű, sőt, igazából a jellemzőik fényében kifejezetten olcsók. A cég konkrétan egy éves piaci jelenléttel kettéhugyozta a Logitech-et (akiknek az első kereskedelmi forgalomban kapható egeret köszönhetjük), sok más nagy gyártóval egyetemben.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák