Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Eugene Roe #89823 üzenetére

    "Cpi/dpi szóval a szenzor érzékenység"

    Igen, tudom, hogy arról van szó. Azért kérdezem, hogy mi ez az érték. Mármint produktív értelme nincs, viszont 10 szenzorból 9,85 (de lehet, hogy inkább 10) gyönyörű anomáliákat (jitter, smoothing) produkál rajta.

    "Neked mondvacsinált, nekem nem."

    A személyes preferenciáktól elvonatkoztatva (ezekről szó nem volt), a "vita" kindulási pontját tekintve az. Merthogy azt mondtad, mondjon már egy értelmes egeret (mondtam négyet), nem pedig azt, hogy olyat, amit te gondolsz értelmesnek.

    :U

    "ehelyett inkább személyed elleni tamádásnak vetted"

    A hozzászólásodból jól látható, hogy kettőnk közül TE voltál az, aki személyes támadásnak vette a posztomat, nem pedig fordítva. Én csupán kezeltem a mellébeszélést ;], de magadra vetted, pedig nem kellett volna.

    Az a biciklis kép mindenesetre nagyon, nagyon sántít. Ez már találóbb lenne:

    Gondolom érthető, hogy miért.

    "legalább egy ember (a felhasználók eleve 1%-át jelentő fórumfelhasználók táborából) szerint nem ordinary egér"

    Senki szerint sem az. De nem is "ordanryról" volt szó, hanem "értelmesről", az meg nagyon nem ugyanazt jelenti.

    "ultraspeciális igényeket lefedő"

    Semmi ultraspeciális nincs. Fingertip grip és perifériákat célzó igényesség kell hozzá. Meg vaskos pénztárca.

    "ergo még teljesítmény szempontjából is kérdéses a dolog'"

    Semmi kérdéses nincs, az, hogy a prók kezében mi van, 100 százalékig irreleváns. Ronggyá lett tesztelve, akik tudatosan vették, odáig meg vissza vannak tőle, a fingertip halmazban abszolút top-top, no contest.

    Abban meg semmi fura nincs, hogy egy pro nem egy 300 (!) eurós, kis példányszámban készülő, végletekig megtervezett és a gyártó által egyenként leellenőrzött műremeket választ. Egyrészt szerződések, másrészt ár, harmadrészt a fingertipesek nincsenek létszámfölényben, így a potenciális vásárlóközönség a töredéke annak, mint mondjuk a G PRO X Superlighté, negyedrészt meg nehezen, később viszont egyáltalán nem pótolható, és nincs más a piacon ami tömegre, valamint minőségre akár csak megközelíti. Röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák