Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HDAdriano

    tag

    válasz Evil Snowman #89665 üzenetére

    Szeretem ezeket a hosszú válaszokat.. valahogy az ember érzi, hogy nem csak ő szenved dolgokkal :DD
    Hogy szerencsétlen vagyok már rég elfogadtam :))
    Heteket töltök lassan azzal, hogy egy terméket nézek, hogy ne fussak lyukra hát bakker ez mellé ment. :DDD
    Az, hogy van pár selejtes darab a szériába természetes, láttam már gyárat közelről (totál más termék), nem akarjátok megtudni mik mentek át a szemem előtt, én vásárolóként ha ezt kaptam volna úgy reklamálnék, de azt mondták ez még elmegy szóval e-van'..

    Márka fanatizmust én a mai világban nem tudom megérteni, mindenki csinál/csinált hülyeségeket egyik gyártóról se lehet azt mondani ő nem gyárt rosszat, mondjuk van aki jobban van aki rosszabbul csinálja annyi biztos.

    Hát akkor garancia marad.
    Csak nem a legjobb élmény egy vásárlónak, hogy egy márka termékét oda vissza küldözgetik, hogy kapjon már egy normálisan működő példányt, addig is amíg megy a garancia használj amit tudsz.

    Egyébként igen ez lesz a probléma, hasonló szétszedési javaslatokat találtam, olyasmit láttam, hogy teflon ragasztó szalaggal körbetekerik a hátsó pöcök körüli részt és ez a "lötyögés" enyhül, de ez illesztési hiba egyértelműen, előbbiek alapján tárgyaltuk több elemből épül fel ez a felső rész ha egybe lenne eleve nem lenne ez a gond, vagy nem ekkora mértékben legalábbis, de súlycsökkentés oltárán minden fel lett áldozva.
    Nem a legjobb videó, de talán ez megoldaná..

    Kattintással problémát nem érzek egyenlőre, vagy legalábbis nem annyira feltűnő ha van is ott valami gond, hogy zavarjon.

    Csandi: Embere válogatja (nyilván aki erre nem költ ott máshova megy el az a pénz a termékre), én azért egy beépített makró programnak vagy gomb programozásnak azért örülök, hogy nem kell külön össze szenvednem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák