Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz egymegegy1 #89337 üzenetére

    Nem igazán hasonlít a G305-höz (van mindkettő, pontosabb MM711 helyett MM710), de jobb híján esetleg, viszont akkor már inkább MM710; az az RGB nem ér ~7 grammot. Egyébként top forma claw griphez.

    ------------------------------------------------------------------------------------------

    (#89339) Rebelf: Szimmetrikus-univerzális. Nem specializált, hanem arany középút. Pont emiatt sokan találhatnak rajta kényelmes fogást, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne a számukra egyénenként jobb opció.

    Amúgy a G-Wolves Hati M Classic/Ace ugyanaz a méret és forma; én akkor már inkább azt venném.

    "hati s ace wl ben ez a paw 3370 jobb mint a g305-ben a hero. 3370 simább és pontosabb,magabiztosabb érezhetően."

    Nem tudom, hogy pontosan mit érzel. Van 3370-es egerem és G305-öm is, de nem nagyon van köztük érdemi különbség valós felhasználásban, bármelyikkel meglövöm ugyanazt.

    "58 grammja nyilván nagyon fasza.."

    Sok az. :)) 100 mAh-s akksi moddal lehet az ~52 is.

    "és a gombjai is jobbak..."

    Ugyan-ugyan. A G305 holtjátékos Omron (20M)-jeit nem is lehet egy lapon említeni a G-Wolves Kailh történetével.

    "szerinted ezekből kiindulva mi lehet nekem a főnyeremény?

    Egy infrás touchpad. ;]

    Amúgy meg [link] és [link], de már volt róla szó .

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák