Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz Synthwave #88943 üzenetére

    Persze, hogy nem váltja ki a TS-t a Discord. A Discord sokkal bonyolultabb és mégsem tudja a TS funkcióját ellátni ;]

  • milan07

    tag

    válasz Synthwave #88943 üzenetére

    Hűha, látszik is, hogy ti még sosem macroztatok. Teljesen használhatatlan a macro menü, még ahk-val is ezerszer jobbat csinálok.

    Komolyan visszanézted az üzeneteimet? :DD
    Anno nagyon utáltam a logi g102-t, nincs ebben semmi titok. Rossz volt a fogása és nem tudtam vele célozni, de aztán megszoktam és megszerettem.

    Az, hogy mennyire potato a gépünk, az szintén irreleváns, mivel csak a synapse-nál jön elő ez a probléma. Semmit nem tud, de legalább sokat fogyaszt. Logi szoftverével miért nem volt gond? Haveromnak ajánlottam a viper minit, és ő is panaszkodik, hogy belassítja a gépét.

    [ Szerkesztve ]

  • ferni

    őstag

    válasz Synthwave #88943 üzenetére

    "de lehet, hogy legalább a hardveres gyorsítást célszerű lenne kikapcsolni, és a GUI komplexitását visszábbvenni egy kicsit (avatárok, gif-ek megjelenítése például). Amúgy a TS nem váltja ki; az egyik alma, a másik meg narancs."

    De amúgy nem kell hülyének nézni az embert meg ilyen lekezelően írni. Nekem pl optimalizálva van minden is, amit csak lehet a programokon meg a windowson belül.
    Igenis egy Discordot rohadtul meg tud érezni pl konkrétan Valorant közben FPSekben, hiába van minden optimalizálva, beállítva rendesen.
    Főleg mert a CSvel együtt ezek elég CPU heavy játékok és azt megfuttatja rendesen folyamat.

    És de, amire én használom arra kiváltja a TS a Discordot, neked nem, ez van.

    Mindenkinek más a PCje, mindenki másra használja, elhiszem hogy divat itt ez az én szartam a spanyol viaszt stílus, de szerencsétlennel úgy bántok mintha embert ölt volna, miközben valid problémákat írt el, amivel ti pont nem találkoztatok, mégis hülyének van nézve.

    Én egy régebbi Dell Latitude laptopról játszok, mert csak Valorantozok a gépen. Úgy használom mintha egy PC lenne, Monitor, Bill, egér minden is.
    144 Hzes monitorom van és kifuttatja azt az FPSt, amit kell. Mással tényleg nem játszok.

    Most nekem kéne vennem egy gépet, hogy neked legyen igazad és a Discord de fasza?
    Igen, low-med spec gépnél ha maxon fut minden igen zavaró tud lenni a Synapse meg a Discord is, ez egy tény, amivel te vitatkozol.

    Lehetne venni jobb gépet? Persze, de nem fogok, mert jelenleg nem kell, inkább együtt élek ezekkel az általad szerinted nem létező problémákkal.

    Makró témába nem megyek bele, ahhoz fingom nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák