Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Solymi81 #80510 üzenetére

    Microsoft Intellimouse Pro vs. Logitech G403 vs. Logitech MX518
    Amint megjött az MS Pro, nekiálltam tesztelgetni, napi szinten használni, hogy legyen viszonyítási alapom a másik kettőhöz.
    Az első két hét szenvedés volt vele, mert nagyon nehezen állt rá a kezem és már kezdtem megbánni a megvételét.
    Úgy voltam vele, hogy visszatérek a G403-hoz, de aztán hosszabb használat után ezek az első benyomások eltűntek és hozzászoktam az egérhez.

    Azt kell mondjam, hogy nagyon kényelmes, kézre áll, nem nehéz és nem mozdul el ha az oldalsó gombokat használja az ember (ami mondjuk célzásnál jól jön, főleg ha mozogsz és mozgó célpontra lősz)

    Az eredeti talp nem rossz, könnyen csúszik, bár írták többen is, hogy lehetne jobb is, előfordulhat hogy lecserélem.
    Egy Roccat Taito egérpadon és egy Cougar Speeden is jól megállja a helyét, habár ehhez az egérhez inkább a Speed lapok passzolnak, a kontrollok nem annyira.

    Klikkjei határozottak/kemények, nincs holtjáték/lötyögés és hangosabbak mint a G403-é, görgőjének fokozatai jól elkülönülnek, viszonylag halk, ebben a MX518-nál sokkal jobb, annak a görgője borzalom hang szempontjából.

    Habár a színét megszoktam, nem értem miért nem csináltak belőle egy tiszta fehér fedlaposat, gyönyörű lett volna.

    Egy szó mint száz, így az általános benyomásaim róla nagyon pozitívak és tudom ajánlani, főleg azoknak akik nagyobb egeret keresnek.

    Amazonon ki lehet fogni "használt" darabokat 22EUR áron is, úgy meg bestbuy.

Új hozzászólás Aktív témák