Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Destroyer91 #61116 üzenetére

    Hatalmas a különbség! Az a ~ 40g rengeteget számít és tipikusan ezért nem is ajánlatos nehéz egeret választani kompetitív FPS játékokhoz.
    Nekem anno egy G500-am szolgált itthon erre a feladatra, de amikor váltottam a G403-ra megértettem miért nem érdemes nehéz egérrel játszani. Ma már csak csodálkozom, hogy hogy bírtam azzal egyáltalán játszani. :DDD
    A G502 az egyik legkényelmesebb egér munkára és általános játékra, de nem ajánlott hirtelen mozdulatokra, mert komolyan fárasztja a kezet. :( Pedig tényleg egy egészen kiváló egér...
    Ha a G403 kényelmes fogásra, akkor az egy elég jó választás lehet, de ahogy írtam én tennék egy kört a helyedben a Zowie-val. Árban bőven benne van a range-ben, fogásra és méretben találni olyat amit keresel és elég jó minőségű cuccok. Jah és lehet kapni! Sajnos több ajánlott egérrel is az itt a gond (Roccat KPM, WMO, ...), hogy nem lehet vagy nehéz beszerezni.
    Amúgy amit még ajánlottak (G203) eddig kb. mindenkinek bejött, ahogy néztem. Elég nagy már a rajongótábora. Szóval lehet a végén az lesz Nálad is a befutó. ;)

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák