Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz asadasad22 #5664 üzenetére

    annak ellenére,hogy kb. egyetértek ezzel, azt kell mondanom, hogy Te is írtál pár baromságot.
    Az MS IMO ténylegesen az egyik legjobb egér amivel lowsensezni lehet. Ezt bizonyítja az is, hogy komoly versenyeken a versenyzők igen nagy része ezt használja és ha ez kevés lenne akkor van egy remek teszt, ahol lemezlejátszóra eszkábáltak padot és kimérték különböző sebességeknél a szenzor pontosságát. Nagyon pontos mérések szerepelnek a tesztben és nagyon sok egér. És az 1.1-es optika nagyon jól szerepelt.
    Szóval ennek lehúzásán kívül kb egyetértek a hozzászólásoddal.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz asadasad22 #5664 üzenetére

    Nem volt annak a G9-nek semmi baja, mert amikor Pixelben voltam, az is ugyanolyan volt, de mind1. Annak meg igen kicsi az esélye, hogy mindkettő ratyi volt, nem?
    Megsúgom, a kis MS hibátlan 1000 Hz-en is, csak az szerintem fölösleges, kiméljük az USB-t.
    Ebben semmi ellentmondás nincs. 500 Hz nem árt és az MS TUDJA. Semmi sufnihekk, 1 db registry file-ról van szó...utánaolvastam, mert komolyan veszem a Quake-et. És? Nem attól lövök jobban, max. egy picit rásegít. Ettől szerinted faszagyerek vagyok? :W Igazából olyan TÚL NAGY különbség nincs a 125 és 500 Hz között.

    Az, hogy neked nem kell uszkve fél méter egy 180 fokos fordulathoz, az talán abból adódik, hogy te nem DeFRaG-gelsz CPM fizikával Q3-ban. Mert akkor tudnád, hogy a CPM fizikát MEGÖLI a magas sens. Minél alacsonyabb, annál finomabb a mozgás...Elmondom neked, hogy közepes sens-sel, 2000 dpi-n, 15 cm-en TOTÁL JÁTSZHATATLAN...illetve mazochistáknak jó lehet. :U :R

    Az tényleg nem hátrány, hogy az egéren van mondjuk pár pluszgomb, de hogy ezért 5-6-7 ezerrel többet fizessek érte, az kizárt. Ha valaki ezt nem így godolja, akkor vagy túl sok fölösleges pénze van vagy pedig megalomániás.

    A kábelnél egy a lényeg; ott ahol "bemegy" az egérbe, ne törjön meg. A többi nem érdekel, mert úgyis felragasztom. Logikus, nem?

    Nem kifejezetten az ár/érték arányokról beszéltem, bár kétségtelen, hogy azt is belekevertem a dologba. :R
    És nem azt írtam, hogy bármilyen 400 dpi-s egér jobb ezeknél a "csodáknál", hanem azt, hogy az MS...

    A pénzről meg...vettem én már 15k-ért egeret és NEM érte meg. Fizetnék most is annyit egy korrekt egérért, de minek, AMIKOR NEM ÉRI MEG.

    Nem érti, hogy rengeteg egeret PRÓBÁLTAM, és az alapján mondom ezt. A mottóm nem a fölösleges szidás, csak a rózsaszín ködöcske elfúvása bizonyos szemek elől...És az is BIZTOS, hogy jobbat lövök 1.1-gyel, mint G500-zal. De hogy a G9-nél 200%-kal, az tuti. ;)

    És mégegyszer: amellett, hogy nagyon dícsérem a kis MS-eket, nem a 400 dpi a favoritom, hanem a 800. Az tényleg jobb egy picit. De afölött nekem elkúrja a játékot a "túlérzékeny" optika.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák