Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz zodo #55562 üzenetére

    Nekem is csak akkor talált, ha bepipáltam settingsnél, hogy windowssal induljon és keresse a drivert és akkor újraindításnál megtalálja. Viszont én a másik tapasztalt Sica tulajdonos kollégával ellentétben azt mondom, hogy a 1.04-es firmware jobb. 1.04-eshez beállítva a 8ms klikket is biztosan működik, hiszen az overclockers tesztben amiben kimérték ezeket az értékeket is 1.04 volt használva. Az 1.05 arra jöhetett válaszul, hogy evezős mozdulatoknál néhány surface-en megugrott a kurzor. Nah az új firmware ezt javítja azzal, hogy kevésbé érzékeny ezekre a dolgokra, valamilyen úton módon módosít szenzor érzékelésén, CS:Go-ban immáron napokig tesztelve nagyon felemás érzések vannak bennem 1.05-el mintha bot lennék, 1.04-el meg szupersztár. Kurzor jump nálam nemigazán van, ami meg van is azt már bizonyára megszoktam (SS Qck mini).

    - 1000 dpi alatt használnám a helyedben, na nem azért mert felette nem bírja, csak hát a jobb játékosok 400 meg 800-at szoktak használni, meg van a miértje, nem mennék bele.
    - 1000hz-et beállíthatod nyugodtan, ha akarod, egyénfüggő hogy most 500 vagy 1000
    - még MarkC mouse fix-xet is belőhetsz, ha biztos akarsz lenni, hogy a windows-os egérgyorsítások ki vannak gyomlálva

    [ Szerkesztve ]

  • SP!T

    addikt

    válasz zodo #55562 üzenetére

    Illetve hozzátenném még zodo hozzászólásához, hogy ne használd új fw-el 1000Hz-en, mert nálam fura dolgokat csinál. 500Hz tökéletesen stabil. Régi fw-el úgy emlékszem 1000-nél sem volt probléma.

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák