Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz Locutus #54849 üzenetére

    Jaffa neveben is elnezest kerek, hogy egy otmondatos, rovid, osszefoglalo jellegu helyzetjelentesben nem fogalmazott teljesen polkorrekt modon.

    Ha a talpak polkorrekt osszehasonlitasara vagy kivancsi, erre tessek.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • Vanir

    veterán

    válasz Locutus #54849 üzenetére

    Uhum, tehát aki nem kvék1-hez keres egeret, az hülye. Igen, ez a hozzáállás évek óta ebben a topikban.

    Te miről beszélsz, ember? CS:GO, Overwatch, Starcraft, LoL, Dota2 mind brutális módon pörög kompetitíven, elég Twitch-re felnézni. Elég sokan keresnek játékra egeret. Aki meg kvékel az meg valószínűleg alapból komoly cuccal tolja...

    Akkor az mégis mit csinál, aki egyszerűen csak foshalomnak, meg kukába valónak nevezi a talpait az összes logitech egérnek?

    Kipróbált pár Logit, meg jó pár nem Logit. Utóbbi rólad valószínűleg nem mondható el.

    Az a baj, hogy meg sem próbáljátok árnyalni, és kontextusba helyezni a véleményeteket. Képtelenek vagytok kategorizálni az egereket, lényegében csak a szuper jó, meg a foshalom létezik.

    Bullshit. Van átmenet, néhány kompromisszumos példány, amik az ajánlóban is benne vannak és talán még teszt is van róluk. Sőt, a jobbaknál is el szoktuk mondani a negatívumokat, márkától függetlenül.

    És a szuperjó is csak egyetlen egy ember igényhalamaza alapján lehet szuperjó. Ha valakinek más dolgok (is) fontosak, az csak hozzánemértő lehet. Nyilván.

    Egyetlen ember alatt azokat a topiklakókat érted, akik konyítanak is valamit a témához és/vagy nem csak kezsuöl módon játszanak/játszottak.

    Lehet folytatni, ha gondolod, de szerintem baromira nincs értelme...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák