Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz salytmasztor #35566 üzenetére

    Hagyjátok már abba, b@sszameg. Ez nem kocsma, hanem fórum.

    A vicc az egészben az, hogy mindkettőtöknek igaza van, ami a véleményeket, és nem a személyeskedéseket illeti. Objektíven tényleg jobb az optikai, ebben egyet is értetek. Simán elhiszem, hogy atee-t egyáltalán nem korlátozza a lézer szenzor, mondjuk a játékstílusából adódóan. Ugyanakkor salytmasztor-nak is igaza van, hogy olyat nem illik ajánlani, aminek ilyen anomáliái vannak. atee ha jól figyeltem, nem ajánlja, csak megemlíti, hogy neki jó, de itt nem ajánlott a lézeres.

    Nézzünk két sarkított példát.
    Az egyik játékos Q3L-ben 100 cm-en fordul 360°-ot, accel nélkül. Teljesen hihető, hogy megérzi a 125 Hz és az 500 Hz közti input lag különbséget, és a wireless lag-ról ne is beszéljünk. És 3 m/s fölött rángatja az egeret, így még a G100s sem elég neki, szerintem MX300-at használhat. Tuti, hogy hülyét kapna a lézeresek 5% pozitív gyorsulásától.

    A másik játékos BF3-ban Noshahr Canals-on TDM-ben DAO-12-vel fekszik a konténerek alján, csak csípőből lő, esetleg Kobra-t használ, szökőévente. Szerintem golyós egérrel ugyanolyan eredményeket érne el, mint G402-vel. (ha ki nem bannolják crane camping miatt :D )

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák