Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindfreak

    őstag

    válasz MadKet #3516 üzenetére

    Ha egyszer beállítod utána nyugodtan letörölheted a drivert.

  • zippofcy

    senior tag

    válasz MadKet #3516 üzenetére

    Érdekes, ilyenről még nem hallottam. Igaz én a drivereket se szoktam frissiteni (kivéve ha vmiért muszáj) mert tapasztalatom szerint amennyivel többet tudnak ált. annyival bugosabbak is. 1-2 évente rakom újra vmelyik oprendszerem, akkor úgyis a legújabbak mennek fel vele.
    Az AoCról meg csak annyit hogy egyetlen másik játékról se tudok aminek ennyire bugos lenne a textúrakezelése. Egyszerűen nem távolítja el a memóriából a már nem használt textúrákat. Ez azzal együtt hogy XP alatt egy-egy program max 2GB ramot tud lefoglalni magának (bármennyi is a fizikai ill. virtuális ram a gépben) azt eredményezi hogy MAX grafikai beállításon kb. 1 óra játék után elfogy a memória, és a játék hibaüzenettel kilép desktopra.
    Vista alatt ez a probléma persze nincs, de hogy egy teljes év alatt nem bírták még megoldani az röhejes. Persze tudom, valszeg 10 kóder írta a játék kódját és egyik se mer belepiszkálni mert nincs köztük olyan aki az egészet átlátná. Pedig a Funcom egy relatíve kis fejlesztőcsapat, nem adnak ki több játékot minden évben. Játékipar 2008. ;]

    Amúgy nekem az 1.08 driver ill. 1.10es firmware van fenn a DAhoz. De annyira nem nyúltam még hozzá hogy az on-the-fly sensi se volt kikapcsolva pedig sose használom.
    Az egyetlen dolog amit beállítottam a driverben az 1000mhzes polling (bár 500 felett már nem látom a különbséget desktopon, de ha 2500x1600as lenne a felbontásom lehet látnám ;) )

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák