Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Golyobis #14737 üzenetére

    "Van olyan ember aki nem tudja hogy pontosan mi is az, vagy nem érti meg és ezért használja és fórumon is közli hogy ő gyorsulással játszik."

    Sőt, olyan ember is van, akinek a wireless lag sem tűnik fel, pedig százszor szembetűnőbb jelenség. De még olyat is ismerek, aki nem érzett különbséget egy Logi RX250 és egy DB 3G között - ami kemény. :)
    Ennek azonban (csakúgy, mint a gyorsulásnak) semmi köze a prediction-höz.
    Azért az átlag publik színvonaltól vonatkoztassunk már el (most inkább az ilyen újabb gen-es játékok publikjaira gondolok, nem mondjuk QW-re; mert az már önmagában egy semi-pro liga :) ).

    "nem tudom te mennyire jártál utána"

    Eléggé. Próbáltam a játékos egerek többségét, sokfajta felületen (kivéve párat a nagy gyártóktól, meg néhány dzsunkábbat), több tartósan is volt (és van). Úgy ~'96 óta vagyok FPS-kocka, szóval összességében volt időm tesztelgetni. Meg az egerek + padok (és az e-sport, főleg az FPS-része (meg persze SC: BW + War3: TFT :) )) eléggé szívügyem / hobbim, szeretek beleásni a mélységekbe, amennyire lehetőségeimből telik.

    Semmi következetlenség nincs benne.
    Ha személyes példát veszek alapul, CS 1.6-ot jobb szeretem 1.1-gyel játszani prediction nélkül, míg QL-ben jobb vagyok DB 3G-vel (vagy anno MX 500 / MX 510-zel), prediction-nel, mert valahogy jobban adja.
    Ez egy ugyanolyan dolog, hogy CS-zni jobb szeretek az Allsop padon, QL-ezni meg a QPAD-on. Preferencia.

    Kicsit továbbszőve a dolgot, ha elvonatkoztatunk a "hétköznapi halandóktól", gondolod, hogy sok fizetett pro használt volna (azért írom a múlt időt, mert manapság már legtöbbjük sajnos kénytelen azzal játszani, amit a szponzor a kezébe nyom) olyat, ha nem lenne 1st class a teljesítmény? Ugyan már. Azzal lőtték a legjobbat, azt preferálták, ezért használták azt, amit.

    Másrészről nem azon a kis korrekción fog múlni az az impressive, amit valószínűleg az esetek többségében észre sem vennél, ha nem köröket meg vonalakat rajzolgatnál Paint-ben.

    Ezért preferencia kérdése.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák