Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sLINKy

    tag

    válasz ph_5.5 #57349 üzenetére

    Köszi a hszt :) . Arra gondolok, hogy tárgy fókuszos kiemelt képeket szeretnék készíteni. Hátterek, lámpák, vaku, állvány, miegymás van még régről. (De a témában nem biztos hogy releváns, írom majd, hogy miért) Utómunkához konyítok továbbá imádom is csinálni. (ezért is írtam, hogy fotóztam és nem laikusként térek vissza a témához) Nem weboldalra kerülő képekről van szó, inkább közösségi médiába és nem termékkatalógusba/weboldalra. Mivel csokrokból mind más és más leginkább nem is egységes háttér előtt inkább csak egy menyasszony kezében, asztalon vázában, természetben lefotózás a cél. Ízelítő képek, nem konktéran rendelhető dolgok általában és nem egységes háttérrel, mert nem erre van szükség.
    Ha telefonnal akarnék fotózni nem ide írtam volna hanem megoldanám telefonnal.

    [ Szerkesztve ]

    "Kérdezz! A kérdés ingyen van, a tudatlanságért megfizethetsz."

  • Neck

    veterán

    válasz ph_5.5 #57349 üzenetére

    A MILC-ek nagyrésze újabban powerbankról is megy. Termékfotónál ez konkrétan végtelen fotó.

    sLINKy: Sony a6400 + Tamron 17-70 f2.8 kijön az árból, és nagyon jó szettet kapsz.
    De a Fuji is jó irány lehet.

    Ha használt is játszik, a7II + Tamron 28-70 f2.8, és akkor full frame-ed van :)
    Ez termékfotóra jobb lehet, viszont az AF sokkal lassabb, szóval mozgó célpontra a6400 jobb.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák